семінар педагогів-організаторів

Нове життя –прагне нова школа
На сьогодні ключовими в суспільстві та системі освіти, є процес становлення Нової української школи, яка має закласти її новий зміст на основі формування компетентностей, ціннісних ставлень і суджень дітей та учнівської молоді, необхідних для успішної самореалізації.


Головна мета – створити школу, у якій буде цікаво, навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.
На базі ОНЗ «Рава-Руська ЗОШ№1» відбувся семінар педагогів-організаторів . Про те, що ми в школі де відбуваються зміни, всі зрозуміли із перших хвилин зустрічі. Це не було традиційно, а цікаво з гумором і новими поглядами школярів. Всіх учасників семінару переконали, що усмішка та сміх це корисно, лікувально і красиво.
Директор школи Грицишин І.Я. ознайомила із сьогоденням опорного навчального закладу. Заступник по виховній роботі Нестерак Н.Є розповіла про Сучасну модель виховного простору , познайомила із місією та пріоритетами закладу.
Педагог-організатор Куликовська М.В. поділилась досвідом, щодо створення умов для формування соціальних компетентностей та самореалізації особистості та
наголосила про те, що виховний процес, як наголошується в Концепції Нової української школи, має стати невід’ємною складовою всього освітнього процесу,
проходячи через навчальні предмети, так і систему позакласної,позашкільної роботи.
Загальношкільний захід “Нова школа-очима сучасних школярів ” показав, що в школі здійснюється значна робота з художньо-естетичного виховання. Під час виступу було створено особливу атмосферу, у якій діти розкривали свої здібності. Спільна робота педагога-організатора, педагогічного колективу з дітьми дає можливість формувати в дітей кращі риси характеру й відчувати свою потрібність, що так для них важливо.
Учасники семінару ще раз переконались, що нова школа – повинна стати простором нових можливостей, надати зразок створення цілісної моделі виховної системи на основі громадянських та загальнолюдських цінностей .
Новоселова С.І
Методист Рава-Руського МБДЮТ