Юні журналісти зайняли ІІ місце у обласному конкурсі шкільних газет!

20 листопада члени гуртка журналістики Рава-Руського МБДЮТ взяли участь у обласному конкурсі шкільних друкованих видань, газет та кіностудій навчальних закладів «Гостре перо», який відбувався у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини. Гуртківці представляли два друкованих видання, які, завдяки гурткові, можуть видавати у своїх школах – «Інтервал» (Рава-Руська ЗОШ-інтернат) та «Спалах» (Рава-Руська ЗОШ-№1). Крім того, участь у конкурсі взяли ще 26 навчальних закладів зі Львова та Львівської області.

Обласний конкурс шкільних газет

Конкурс проходив у три етапи: попередньо члени журі оцінюють подані на конкурс видання за такими критеріями: актуальність висвітленої теми; дотримання вимог журналістського жанру; якісний рівень матеріалів (грамотність, стилістика, оформлення); дизайн газети (трьох останніх номерів); суспільна значимість кіно- та відеоматеріалів. Другий етап – мультимедійна презентація друкованих видань. У останньому, третьому етапі, члени редколегій повинні були написати есе на одну з трьох вибраних тем: «Власне бачення професії журналіста», «Ким для мене є Тарас Шевченко» та на тему євроінтеграції України.

Обласний конкурс шкільних газет

Журі конкурсу, серед яких була головою відома письменниця Марія Людкевич, старший редактор Львівської студії телебачення Іван Скіряк, член Національної спілки журналістів України, заступник головного редактора газети «Галицьке юнацтво» Світлана Ленць, представник «Освітнього порталу Львівщини» Олександр Майборода, високо оцінило газети з Рави-Руської. Так, голова журі відзначили наші відеоролики.

Обласний конкурс шкільних газет

«Тішить те, що в газетах багато «живих» журналістських матеріалів. Також зовнішній вигляд газет став кращим. Цього року серед відео сюжетів теж були цікаві журналістські знахідки, особливо варто відзначити редколегії з Рави-Руської – видання «Інтервал» та «Спалах», – зазначила вона. У підсумку, редколегії газети «Інтервал» (редактор – член гуртка журналістики Михайло Левандовський) було присвоєно ІІ місце. Також дипломом за участь у конкурсі, пам’ятні призи було вручено редколегії газети «Спалах» (редактор – член гуртка журналістики Єлизавета Адамська).