Творчий звіт танцювальних гуртків

Діти, що змалечку займаються танцями – цілеспрямовані та працьовиті. З їх допомогою гуртка вони стають більш спортивними, емоційними, витривалими і навіть здоровими. Танці розвивають почуття ритму, музичний слух та артистичність. Очевидно, саме тому серед батьків вже не один рік популярністю користується танцювальний гурток, куди вони з радістю віддають своїх дітей.

Творчий звіт танцювальних гуртків

Нещодавно у Народному Домі Рави-Руської відбувся звітний концерт танцювальних колективів Міського будинку дитячої та юнацької творчості, участь у якому брали всі члени танцювального гуртка. У виконанні дітей різного віку – від дошкільного і, закінчуючи середнім та старшим шкільним, – можна було побачити різностильові танцювальні номери.

Розпочався концерт з вітального танка танцюристів під керівництвом Ольги Миколаївни Гнідець. З нагоди Свята весни юні виконавці під керівництвом Романа Романовича Жолобка присвятили танець усім дівчатам та жінкам.

Творчий звіт танцювальних гуртків

Варто підкреслити, що діти у танцювальному доробку маю нелегкі номери, серед яких гуцульські, арабські, циганські танці, полька і вальс. Вони чергувалися із простенькими та кумедними танцювальними номерами у виконанні наймолодших учасників – дітей дошкільного віку. Серед іншого, юні танцюристи виконали такі номери як «Папуасики», «Ми любимо Новий Рік», «8 березня» (керівник Жолобко Р.Р.), «Жабки» «Черевички», «Усмішка» (керівник Гнідець О.М.). У виконанні цих танців діти вже досягли по своїх мірках певної досконалості, незважаючи на те, що багато з них не так давно займаються танцями, проте наполегливість і старанність допомогли їм досягти гарного результату.

Творчий звіт танцювальних гуртків

Ведучі концерту не лише проводили концертну програму, а й провели невеликий етично-виховну бесіду. Вони торкнулися теми: «Що таке щастя?». Вона була піднята невипадково, адже дев’ятирічна дівчинка, мешканка Рава-Руська, Тетяна Герасименко, важкохвора – їй необхідна трансплантація кісткового мозку. Під час проведення звітного концерту глядачі мали можливість добровільно допомогти колишній вихованці будинку творчості із лікуванням.

Зал був заповнений батьками, дідусями та бабусями. Прикро, що на таких концертах не так багато молоді. Проте, сподіваємось, що вони все-таки збагнуть важливість проведення таких культурних заходів. Вихованцям бажаємо подальших успіхів, а керівникам – терпіння і люблячих учнів.

Автор статті: Ярина Демчина,
член гуртка журналістики Рава-Руського МБДЮТ